NAGA jest specjalną platformą, której celem bezpośrednim było ułatwienie życia wszystkim osobom, które zamierzają zarabiać pieniądze na finansowych rynkach. Chodzi zarówno o sam rynek kryptowalut jak i także o rynki finansowe tradycyjne. Można ten projekt nazwać pewnego rodzaju ekosystemem. Na niego składa się giełda, portfel, specjalna platforma do tradingu jak i także dedykowana płatnicza karta.

Oczywiście z kontem indywidualnym IBAN. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się między innymi sama opcja jaką jest copytrading, czyli zautomatyzowanego w dużej mierze kopiowania ruchów wyłącznie traderów doświadczonych, która zarabiają znaczne pieniądze na rynku. Warto zatem zapoznać się z tym czym dokładnie jest NAGA oraz dlaczego akurat z tą platformą warto się zaprzyjaźnić.

Od czego w ogóle zacząć swoją przygodę z NAGA?

Osoby, które zaczynają swoją przygodę z tradingiem, bezpośrednio po rejestracji w NAGA, wybierają często właśnie już wspomnianą opcję copytradingu. Jaki jest tego powód? Na pewno chodzi o to, że daje opcja ta możliwość kopiowania dokładnego ruchów graczy bardzo doświadczonych. Działa na zasadach określanych jako win-win. Chodzi dokładniej o to, że gdy zarabia trader, to również zarabiają użytkownicy, którzy jego kopiowanie ustawili. Trader zaś razem z kolejnymi kopiującymi go osobami, otrzymuje bonusy dodatkowe. Na pewno ułatwieniem bardzo dużym przy wyborze tradera jest możliwość wglądu w całą historię jego działań. Co za tym idzie chodzi o sprawdzenie stopnia jego skuteczności.

Za dodatkowe ułatwienie można także uznać grupę wsparcia. Jest ona dedykowana dla użytkowników z Polski. Po rejestracji, każda zarejestrowana osoba właśnie przy pomocy strony Bitcoin.pl dołączyć śmiało może do grupy specjalnej na Facebooku, w której wszyscy użytkownicy NAGA się dzielą wiedzą oraz także strategią, która im pozwala zarabiać.

Proces rejestracji w NAGA

Sam proces rejestracji w NAGA jest bardzo intuicyjny jak i także przebiega bardzo sprawnie. Nie powinniśmy akurat tutaj napotkać żadnych niemiłych niespodzianek. Wygląda to w zasadzie bardzo podobnie jak w przypadku rejestracji na wielu giełdach kryptowalut. Podajemy tutaj na samym początku swoje dane podstawowe. Są to dane niezbędne wręcz do utworzenia konta.

Twoja karta NAGA – niezwykle wygodny sposób na skorzystanie ze swoich środków

Bardzo dużą zaletą jest fakt, że partnerzy firmy skorzystać mogą również z niezwykle ciekawej możliwości. Chodzi o kartę dedykowaną płatniczą. Jest ona połączona bezpośrednio z platformą. Dzięki tejże karcie, możemy w bardzo wygodny sposób używać środków, które znajdują się w naszym portfelu.

 

Karta NAGA – wygodny sposób korzystania ze swoich środków

Partnerzy firm skorzystać także mogą z niezwykle ciekawej możliwością, którą okazuje się karta płatnicza dedykowana. Połączona jest ona bezpośrednio z platformą. Dzięki tejże karcie, w bardzo wygodny sposób możemy używać środków, które się znajdują w naszym portfelu. Karty są wydawane przez Mastercard oraz można korzystać z nich dokładnie w taki sposób, jak z wydawanych kart przez banki.

Przy ich pomocy wypłacimy z bankomatu środki, zapłacimy w sklepie za zakupy czy także dokonamy internetowych transakcji. Za jej pomocą także będziemy mogli zakupić jedną z kryptowalut, które są dostępne bezpośrednio na platformie NAGA. Bardzo ciekawe jest także to, że mamy do dyspozycji, aż trzy różne waluty.

Jest to funt brytyjski, dolar amerykański oraz oczywiście euro. Będzie to opcja bardzo użyteczna dla osób, które podróżują po świecie oraz wykonują międzynarodowe transakcje. Jednak oczywiście karta jest także w stu procentach funkcjonalna także w naszym kraju.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

Pomimo tego, że sama NAGA jest sprawdzona i jest to działająca w pełni legalnie firma, to należy pamiętać zawsze jednak o kwestiach bezpieczeństwa podstawowych. Na pewno nie powinniśmy inwestować większych pieniędzy, a niżeli możemy stracić. Jeśli się decydujemy na kopiowanie ruchów traderów, to korzystajmy tylko z takich, które mają naprawdę dobre wyniki. Można to w miarę w bardzo łatwy sposób sprawdzić.

Dołączmy również do polskiej społeczności dedykowanej, a więc do grupy wsparcia na Facebooku. Jest to świetne miejsce, aby zdobyć na start informacje, zwiększać stopniowo swoją skuteczność jak i także porozmawiać z innymi użytkownikami. Tutaj akurat wszyscy grają do jednej bramki.