Zestawienie inwestycji w instrumenty finansowe z walkami MMA wydawać by się mogło karkołomne. Tak jednak nie jest, o czym świadczy token Fame MMA – nowa kryptowaluta, za stworzeniem której stoi Fame, jedna z głównych polskich federacji tej dyscypliny.

Token Fame MMA – co to takiego?

Kryptowaluta, o której mowa, jest tak zwanym tokenem użytkowym, powinna być więc wykorzystana wyłączenie w celu zakupu dóbr i usług, oferowanych przez emitenta. Środek płatniczy tego typu może być jednak z powodzeniem gromadzony oraz stanowić przedmiot obrotu na giełdach, spełnia więc z powodzeniem wszystkie wymagania, jaki stawiają inwestorzy przed podobnymi instrumentami finansowymi. Co więcej, w wielu wypadkach inwestycje w tokeny użytkowe pozwalają na uzyskanie wysokich stóp zwrotu.

KUP TOKEN FAME TYLKO Z OFICJALNEJ GIEŁDY OKX – SPRAWDŹ

Tokeny Fame MMA maja służyć przede wszystkim jako środek płatniczy, umożliwiający zakup towarów i usług, oferowanych przez tę federację, jednak możliwe będzie również jej zbycie na wolnym rynku. Obrót omawianą kryptowalutą ma zapewnić giełda okx.com, natomiast wykorzystać będzie ją można miedzy innymi do płatności w następujących kanałach:

  • na platformie, umożliwiającej zakup całodobowego dostępu do wszystkich walk Fame MMA,
  • w serwisie gamingowym Play-2-earn,
  • w sklepach, oferujących figurki z kolekcji NFT,
  • w serwisie, oferującym obstawianie walk.

Możliwe będzie również jej zakup przez reklamodawców i sponsorów. Rozliczenia z wykorzystaniem tokena maja być szybkie i korzystne finansowo, co czyni nowy środek płatniczy interesującą opcją dla osób, zainteresowanych zakupem kryptowalut w celach inwestycyjnych. Duża liczba  użytkowników serwisów, powiązanych z Fame MMA, chętnych do zakupu, oznacza wysoki popyt, a ten w większości wypadków przekłada się na satysfakcjonujące stopy zwrotu z inwestycji.

KUP TOKEN FAME TYLKO Z OFICJALNEJ GIEŁDY OKX – SPRAWDŹ

Token Fame MMA – kto stoi za jego powstaniem?

Emitentem tokena Fame MMA jest federacja sportów walki, organizująca spotkania, w których udział biorą najczęściej znane osoby ze świata mediów – na przykład youtuberzy. Ta dosyć niezwykła specjalizacja powoduje, że imprezy, za którymi stoi ta federacja, staja się z każdym rokiem coraz popularniejsze. Za stronę technologiczną funkcjonowania tokena odpowiada natomiast Metahero, solidna firma z dużym doświadczeniem na tym rynku.

Nowa waluta jest już dostępna na OKX, lecz oprócz zakupu możliwe będzie również jej pozyskanie w inny, mniej standardowy sposób – w niektórych grach play-to-earn. Natomiast wykorzystać będzie ja można zarówno w celach inwestycyjnych, jak i jako środek płatniczy w kanałach, współpracujących z Fame MMA.

Token Fame MMA – czy można na nim zarobić?

Na pytania o kwestie, dotyczące perspektyw finansowych inwestycji w kryptowaluty, nigdy nie można odpowiedzieć jednoznacznie i z pełną stanowczością. Tym niemniej wszystko wskazuje na to, że osoby, nabywające tokeny Fame MMA w pierwszej fazie ich funkcjonowania, mogą liczyć na spore zyski.

KUP TOKEN FAME TYLKO Z OFICJALNEJ GIEŁDY OKX – SPRAWDŹ

Zapewnić je mogą zarówno liczne kanały, w których nowa waluta może być wykorzystana, jak i stosunkowo niska cena emisyjna, która w przedsprzedaży wyniosła zaledwie 0,01 dolara za monetę.