Przedstawiamy listę 10 wydarzeń, które miały miejsce w branży portfeli kryptowalut. Doskonale wiemy jak ważne jest dla wszystkich bezpieczeństwo naszych kryptowalut. Dlatego postanowiliśmy przygotować listę najważniejszych wydarzeń w miesiącu styczeń 2020. Sprawdź w jaki sposób zabezpieczyć swój portfel, aby nie stracić swoich środków. BTCPortfel.pl to jedyny serwis w Polsce, który skupia się wyłącznie na publikowaniu newsów w tematyce Portfeli do Bitcoin i innych kryptowalut. Z nami zawsze będziesz wiedział jaki warto wybrać portfel.

Portfele Kryptowalut najważniejsze wydarzenia w Styczniu 2020 – Top 10

Zhakuj portfel kryptowalut GK8 i wygraj 250 tysięcy dolarów

Twórca i dostawca portfela kryptowalutowego offline, GK8, zaproponował nagrodę w kryptowalutach o wysokości aż 250 000 USD. Może ją otrzymać pierwszej osoba, która zdoła zhakować jego produkt, tzw. cyfrowy sejf. Do zgarnięcia jest więc nagroda o naprawdę wysokiej wartości, bo to przecież ćwierć miliona amerykańskich dolarów.

Kim jest użytkownik Bitcoin i innych kryptowalut?

Dzięki danym zgromadzonym w okresie od kwietnia do grudnia ubiegłego roku ustalono portret statystycznego kryptomaniaka.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez 2gether statystyczny użytkownik wakut cyfrowych w 2020 roku jest milenialsem. Przedpłacona karta Visa 2gether pozwala użytkownikowi na rozporządzanie posiadanymi kryptowalutami w taki sam sposób, jak tradycyjnymi walutami.

Nowy sposób nielegalnego pozyskiwania kryptowalut

Złośliwych oprogramowań infekujących pliki jest mnóstwo, a przy tym niektóre z nich służą do kradzieży danych, czy pieniędzy, w tym kryptowalut. Jak podaje serwis Computer Weekly, takie oprogramowanie do nielegalnego pozyskiwania kryptowalut zostało nie tak dawno temu wykryte w pliku dźwiękowym .wav, spreparowanym przez cyberprzestępców w celu dystrybuowania wirusa.

Top 7 najważniejszych wydarzeń Bitcoin w Styczniu 2020

Top 7 najważniejszych wydarzeń Bitcoin, które miały miejsce na naszym globalnym portalu Bitcoin-Squad.com. Poznaj najważniejsze publikacje na naszym serwisie. Uzupełnij wiedzę o wydarzenia abyś w lutym wiedział w jakim kierunku może iść kurs Bitcoin.

Trading z NAGA dzięki edukacji i społeczności

NAGA jest specjalną platformą, której celem bezpośrednim było ułatwienie życia wszystkim osobom, które zamierzają zarabiać pieniądze na finansowych rynkach. Chodzi zarówno o sam rynek kryptowalut jak i także o rynki finansowe tradycyjne. Można ten projekt nazwać pewnego rodzaju ekosystemem. Na niego składa się giełda, portfel, specjalna platforma do tradingu jak i także dedykowana płatnicza karta.

Styczeń 2020 najważniejsze wydarzenia w Kopalni Bitcoin

Poznaj nasze najważniejsze wydarzenia z serwisu KopanieBitcoin.pl Publikujemy podsumowanie miesiąca styczeń 2020. Wszystkie poniższe publikacje były najczęściej czytane i publikowane serwisach Social Media. Jeżeli chcesz czytać wszystkie nasze publikacje na KopanieBitcoin.pl to warto obserwować nasze kanały social media.

Kradzież kryptowalut przy pomocy Telegramu przez Lazarus

Badacze z Kaspersky Labs zajmujący się bezpieczeństwem w sieci blockchain zasugerowali ostatnio, że pochodząca z Korei Północnej grupa hakerska Lazarus może używać Telegramu, by za jego pośrednictwem dokonywać kradzieży kryptowalut.

10 najważniejszych wydarzeń w styczniu 2020 w Akademia Bitcoin

10 najważniejszych wydarzeń i publikacji w naszym serwisie Academy-Bitcoin.com. Poznaj nasze najpopularniejsze publikacje w miesiącu styczeń 2020. Każdy z naszych czytelników chętnie dzieli się naszymi publikacjami w social media co motywuje nas do kolejnych i bardziej wartościowych publikacji. Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi newsami obserwuj nasze kanały social media.

Wolumen handlu Bitcoinami jest obecnie na najniższym poziomie

Według raportu cotygodniowego, który jest wydawany przez research.arcane.no. to wolumen obrotu Bitcoinami znalazł się na poziomie możliwie najniższym od kwietnia ubiegłego roku. Porównując to z jego najwyższą możliwą wartością z czerwca, to spadł on aż o dziewięćdziesiąt procent.

Styczniowe wydarzenia Bitcoin 2020 na Forum CoinForum.pl

Cykliczne podsumowanie miesiąca styczeń 2020 na naszym forum. W poprzednim miesiącu najliczniej czytaliście poniższe artykuły. Postanowiliśmy co miesiąc przygotować dla was podobne podsumowania aby każdy z naszych czytelników był zawsze na bieżąco. Jeżeli jeszcze nie obserwujesz naszych wydarzeń na stronie CoinForum.pl to zapraszamy do śledzenia naszych publikajci również w social media. Publikujemy cyklicznie najważniejsze informacje.