Nie da się ukryć, że Coinbase stawia na swoją własną kartę Visa. Na pewno obecnie mamy już tego pewność. Takie informacje bowiem zostały nam przekazane w dzisiejszych wiadomościach. Mamy zatem można już powiedzieć, że sporą gwarancję.

Coinbase zdecydowanie idzie dalej z samym zakresem twojej wizy

Czego ciekawego z tychże wiadomości się dowiedzieliśmy? Na pewno karta debetowa Coinbase Visa znacznie rozszerzyła swoją obsługę jeśli chodzi właśnie o kryptowaluty. Dokładnie Coinbase Visa rozszerzyła obsługę o pięć nowych kryptowalut. Dla większości z nas dobrą informacją jest fakt, że będzie ona teraz dostępna dokładnie w dziesięciu nowych jurysdykcjach. Firma tak naprawdę poinformowała o tym właśnie za pośrednictwem platformy jaką jest Twitter z dokładnie dwiema publikacjami, dzisiaj czternastego listopada.

Każdy z nas powinien także wiedzieć co nie co o karcie Visa. Pora zatem przejść do konkretów. Karta Visa tak naprawdę działa od miesiąca kwietnia bieżącego roku. Co więcej dzięki temu właśnie nowemu ogłoszeniu obsługuje już w sumie dziewięć kryptowalut oraz dostępna jest w dwudziestu dziewięciu krajach w Europie. Bardzo ważne jest także to, że kompatybilnie nowe kryptowaluty z Visa Coinbase to (XRP) marszczyć, (XLM) gwiezdny, (BAT) token uwagi podstawowej, (ZRX) 0x oraz (REP) Augur.

W jakich krajach można z tych wszystkich funkcji korzystać?

Na pewno każdego z nas interesują te świetne oraz zaawansowane i nowoczesne możliwości. Każdy z nas z pewnością także by chciał skorzystać z tychże możliwości. Nie jest to niestety jeszcze godne w każdym państwie. Nie każdy ma bowiem takie szczęście. Zainteresujemy się zatem, w których konkretnie krajach możemy z tych licznych zastosowań korzystać. A więc kraje, które teraz mogą jak najbardziej korzystać z tego właśnie zastosowania to: Szwecja, Rumunia, Polska, Norwegia, Liechtenstein, Islandia, Węgry, Dania, Chorwacja oraz także Bułgaria.

Nie musimy być w zasadzie żadnym ekspertem, aby móc korzystać z karty Visa Coinbase. Każdy z nas także czy to ekspert czy też totalny amator zauważa, że karta Visa Coinbase stopniowo zyskuje na swojej popularności. Okazuje się, że jeśli akceptacja jej jest dobra, to firma dzięki temu może zyskać jak najbardziej wielu użytkowników. W zasadzie to możemy śmiało powiedzieć, że ogólnie debetowe karty kryptowaluty w roku 2019 jak najbardziej wzrosły. Musimy także zaznaczyć śmiało, że kilka spośród znanych nam firm z ogromnym powodzeniem uruchomiło swoją własną kartę Visa. Jak widzimy karty Visa kryptowaluty to przyszłość, która w zasadzie już weszła do naszego codziennego życia. W związku z tym naprawdę pozostaje nam obserwować ten rynek i zobaczyć co jeszcze nie tak dawno było niemożliwe, wchodzi w życie i naprawdę to się dzieje tu i teraz. Kryptowaluty to absolutna przyszłość. Ich popularność będzie w zasadzie wzrastała z roku na rok. Co jak co, ale będziemy na pewno to wszystko obserwować.