Wielu entuzjastów kryptowalutowych się zastanawia nad tym, jakiego konkretnie portfela użyć powinni do przechowywania naprawdę wielu kryptowalut jednocześnie. Powinniśmy sprawdzić samodzielnie czy jest to portfel najlepszy do absolutnie wszystkich kryptowalut.

Recenzja portfela Jaxx Liberty

Razem ze wzrostem samej popularności kryptowalut, rynek wirtualnego pieniądza wypełniony jest naprawdę ogromną ilością aplikacji oraz portfeli do przetrzymywania elektronicznego pieniądza. Znacznie większa część mobilnych portfeli oferuje jakże ciekawe funkcje, które naprawdę mogą się przydać danemu użytkownikowi.

Jaxx Liberty jest popularnym oraz wielowalutowym portfelem opracowanym przez Decentral Inc, a więc cenioną firmą z Kanady, która się zajmuje Bitcoinem oraz także tachnologią blockchain, między innymi znaną z produkcji bankomatów Bitcoin (Bitomatów), portfela kryptowalut oraz także innych usług, które działają w ekosystemie cyfrowych walut.

Pierwsza wersja portfela o nazwie Jaxx wydana została w roku 2014. Co więcej przez ostatnie lata się stał jednym z najlepszych portfeli na jakże różne kryptowaluty i to nie tylko do Bitcoina.

Czym konkretnie jest Jaxx Liberty?

Jaxx Liberty jest dokładnie drugą wersją portfela oczywiście kryptowalut. Względem poprzedniej swojej wersji został on w bardzo nowatorski sposób udoskonalony jak i także zmodyfikowany. Między innymi poprawiono wszelkie zabezpieczenia oraz także powiększono sam poziom anonimowości. Jaxx Liberty jest mocno zintegrowany z ShapeShift, dzięki temu właśnie użytkownicy łatwo mogą wymienia swoje kryptowaluty na całkiem inne i to bez opóźnień czy też opłat dodatkowych za wymiane.

Jest to portfel wielowalutowy HD (Hierarchical Deterministic Wallet), który został stworzony przez jakże doświadczony zespół deweloperów. Jaxx Liberty pozwala nam na przechowywanie ponad osiemdziesięciu kryptowalut oraz także tokenów i to  jednym miejscu. Dodatkowo to jest portfel, w którym to właśnie użytkownik kontroluje swój PIN oraz Seed.

Człowiek, który stoi za portfelem Jaxx jest znany Anthony Di lorio. Jest to jeden z bogaczy kryptowalutowych, który naprawdę bardzo wcześnie zainteresował się samym tematem kryptowalut. Dodatkowo także jest współzałożycielem Ethereum.

Nowe funkcje portfela – Jaxx Liberty

Jedną z funkcji głównych portfela Jaxx Liberty to na pewno możliwość przechowywania jak i także zawierania transakcji przy pomocy naprawdę wielu różnych kryptowalut oraz także użytecznych tokenów.

Na pewno jest to zunifikowany pulpit. Służy on do przeglądania wszelkich kryptowalut służy jeden pulpit główny, który pokazuje stan aktualny naszych zasobów. Kolejna kwestia to portfolio. Dzięki zakładce tej będzie w zasadzie zawsze na bieżąco z wartością aktualną swoich środków, które są zgromadzone na naszym koncie. Kolejne dwie kwestie to przeglądarka wiadomości. Nosi ona nazwę News Viewer. Bardzo ważne są także dane rynkowe, a więc Market Data. Naprawdę jest to genialny portfel.