Forum

Nawigacja po forum

MyLead wprowadza wypłaty w Bitcoin - Opinie

Cytat

MyLead jest polską siecią afiliacyjną z bogatym asortymentem kampanii - w serwisie znajduje się prawie 400 programów partnerskich. Dzięki niej właściciele stron internetowych i blogerzy mogą zarabiać, wstawiając na swoją witrynę bannery lub linki.

Teraz MyLead wprowadza nową funkcjonalność - możliwość wypłat w Bitcoin. Właśnie dzięki temu osoby zarabiające za pomocą platformy, będą miały możliwość wykonywania transakcji kryptowalutą. Warto zaznaczyć, że za pomocą Bitcoina możemy błyskawicznie wykonywać przelewy międzynarodowe w bezpieczny i anonimowy sposób. Oprócz tego kryptowaluta ta posiada mechanizm obronny przed inflacją.

Nowa możliwość to tylko jedna z zalet współpracy z tą siecią afiliacyjną. Uzyskane pieniądze wypłacane są bardzo szybko. Dodatkowo, serwis posiada pomocny support, który nie tylko udziela wskazówek technicznych, lecz także pomaga dobrać  odpowiedni program dostosowany do naszej strony i powierzchni, którą dysponujemy. Myślę, że korzystanie z tego serwisu, aby zarobić fajne pieniądze przez Internet. 🙂

Cytat

Dokładnie brawo dla nich ! Ja również korzystam właśnie z https://mylead.global/ i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi. Pracuje a dodatkowo zarabiam sobie pieniądze w programach pasterskich. Wypłata w Bitcoin na pewno ułatwia mi pracę ponieważ mogę łatwo sobie odkładać na portfel sprzętowy i trzymać aż do momentu kolejnej bańki na Bitcoin.

Wpisy na forum dyskusyjnym BTCportfel.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. BTCportfel.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.