Forum

Nawigacja po forum

Czym jest Omega Best jakie są wasze opinie?

Cytat

Grupa Omega ma siedzibę w Kijowie na Ukrainie i działa w niszy kryptowalut MLM.

Jaki produkt ma do zaoferowania omega.best? Platforma ta sprzedaje tak zwane Aktywne Boxy, które reklamują na swojej witrynie internetowej jako "połączenie usług reklamowych, udział w badaniach marketingowych i zadaniach związanych z obsługą chmury kryptowalutowej". Cena tego produktu jest zależna od naszej inwstycji, jednak najmniejsza kwota to 50 euro, a największa 200 tysięcy euro. Osoba, która ma zamiar zainwestować w tą platforme sama decyduje jak dużą  kwotę chce przenaczyć. Według zarządców i osób które tworzyły ten projekt jest to inwestycja w omege i kupując active box tak naprawde kupujemy swoje udziały w całym projekcie. Pratycznie wygląda to tak że własciciele projektu przejmują wpłacone pieniądze swoich użytkowników, inwestują je w coś innego i wypłacają inwestorom procent od swoich zysków. Jak dla mnie brzmi to troche jak piramida finansowa. Nie prawda?

Cytat

EDIT:

Plantofrma posiada także podejrzany program partnerski. Polega on jak zwykle w piramidach finansowych na budowaniu swojej struktury. Dostajemy procent od kwoty, którą wpłacą nasi poleceni, a także procent od zarobków od osób które należą do naszej struktury.

Jak dla mnie to wszystko wygląda bardzo podejrzanie. Jakie są wasze opinie.

Szczere pozdrowienia z cieplutkiej Tajlandii, Tomek!

Cytat

Jak dla mnie, osobiście ti wygląda również na zwykły SCAM. Robiłem mały research i nie mogłem znaleść ani danych właściciela, ani danych siedzimy firmy, co jest dla mnie conajmniej podejrzane. Dane domeny są dobrze zamaskowane, co świadczy o tym, że prawdziwi własciciele nie za bardzo chcą się ujawniać. Podejrzewam że jest to piramida założona na słupa, która zawinie się z rynku szybciej niż powstała, jak tylko ludzie wpłacą odpowiednio dużą sume pieniążków

Ja w życiu bym nie wsadziła ani grosza w ten projekt. Trzymaj się tam w tej Tajlandii Piotrek

Pozdrawiam z zimnej już Polski, Asia :))

Cytat

Przetestowalem! Początek był ok,po około pół roku zaczęły się problemy ze stroną,wieszala się dosyć często,wyrzucalo mnie z stronę. Koniec jest taki że znikły mi z portfela pieniądze!około 250e. Póki będziecie regularnie wpłacać będzie wszystko ok ale jeśli zaczniecie dożyć do tego żeby te pieniądze wypłacić to je stracicie.