Forum

Nawigacja po forum

Czym jest Omega Best jakie są wasze opinie?

Cytat

Grupa Omega ma siedzibę w Kijowie na Ukrainie i działa w niszy kryptowalut MLM.

Jaki produkt ma do zaoferowania omega.best? Platforma ta sprzedaje tak zwane Aktywne Boxy, które reklamują na swojej witrynie internetowej jako "połączenie usług reklamowych, udział w badaniach marketingowych i zadaniach związanych z obsługą chmury kryptowalutowej". Cena tego produktu jest zależna od naszej inwstycji, jednak najmniejsza kwota to 50 euro, a największa 200 tysięcy euro. Osoba, która ma zamiar zainwestować w tą platforme sama decyduje jak dużą  kwotę chce przenaczyć. Według zarządców i osób które tworzyły ten projekt jest to inwestycja w omege i kupując active box tak naprawde kupujemy swoje udziały w całym projekcie. Pratycznie wygląda to tak że własciciele projektu przejmują wpłacone pieniądze swoich użytkowników, inwestują je w coś innego i wypłacają inwestorom procent od swoich zysków. Jak dla mnie brzmi to troche jak piramida finansowa. Nie prawda?

Cytat

EDIT:

Plantofrma posiada także podejrzany program partnerski. Polega on jak zwykle w piramidach finansowych na budowaniu swojej struktury. Dostajemy procent od kwoty, którą wpłacą nasi poleceni, a także procent od zarobków od osób które należą do naszej struktury.

Jak dla mnie to wszystko wygląda bardzo podejrzanie. Jakie są wasze opinie.

Szczere pozdrowienia z cieplutkiej Tajlandii, Tomek!

Cytat

Jak dla mnie, osobiście ti wygląda również na zwykły SCAM. Robiłem mały research i nie mogłem znaleść ani danych właściciela, ani danych siedzimy firmy, co jest dla mnie conajmniej podejrzane. Dane domeny są dobrze zamaskowane, co świadczy o tym, że prawdziwi własciciele nie za bardzo chcą się ujawniać. Podejrzewam że jest to piramida założona na słupa, która zawinie się z rynku szybciej niż powstała, jak tylko ludzie wpłacą odpowiednio dużą sume pieniążków

Ja w życiu bym nie wsadziła ani grosza w ten projekt. Trzymaj się tam w tej Tajlandii Piotrek

Pozdrawiam z zimnej już Polski, Asia :))

Cytat

Przetestowalem! Początek był ok,po około pół roku zaczęły się problemy ze stroną,wieszala się dosyć często,wyrzucalo mnie z stronę. Koniec jest taki że znikły mi z portfela pieniądze!około 250e. Póki będziecie regularnie wpłacać będzie wszystko ok ale jeśli zaczniecie dożyć do tego żeby te pieniądze wypłacić to je stracicie.

Cytat

Zapraszam was do tematu. Gdzie prowadzę temat i zbieram osoby do pozwu zbiorowego. Chce razem z wami odzyskać pieniądze zainwestowane.

https://bitcoinaltcoin.pl/forum/topic/omega-best-jak-odzyskac-pieniadze-pozew/

Proszę was udostępnijcie temat, gdzie tylko możecie ! Wiem że jest nas wielu w cały kraju i nie tylko !

Wpisy na forum dyskusyjnym BTCportfel.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. BTCportfel.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.