Forum

Nawigacja po forum

Cloud Token kto na tym zarabia?

Cytat

Witam natknąłem się przypadkowo na ten projekt szperając dzisiaj na youtubie. Bardzo dużo osób z youtuba poleca ten projekt. Czy mógłby mi ktoś kto na tym zarabia wytłumaczyć dokładnie o co chodzi, ile można zarobić jakie jest prawdopodbieństwio ryzyka oraz czy to nie jest jakaś firma krzak, która zawinie się z rynku za pół roku albo 3 miesiące i zostawi swoich inwestorów na lodzie, świetnie bawiąc się gdzieś na karaibach za grubą, skradzioną forse. Pozdrawiam

Kluczowe punkty projektu Cloud Token Blockchain to:

(a) Dzielenie zysków rozpoczyna się od pierwszego dnia na twoim koncie depozytowym (8–12%) miesięcznie).

(b) Zyski są dystrybuowane z oprogramowania codziennie.

© Wypłaty i konwersje tokenów do Ethereum w dowolnym czasie 24/7.

(d) Zarabiaj Token w chmurze (CTO), trzymając BTC, ETH, LTC, BCH, TUSD, USDT, DOGE i wiele innych.

(e) Brak opłat członkowskich. Brak umów.

(f) Fundusze są płynne przez cały czas.

(g) Prawdziwi ludzie. Prawdziwa technologia. Prawdziwy biznesplan.

(h) Wszystkie prowizje, zwroty, nagrody i odsetki są wypłacane w Cloud Token.

(i) Wartość tokenu chmurowego może wzrosnąć z 0,30 USD do 30 USD w ciągu najbliższych 12 miesięcy (obecnie wynosi ponad 0,46 USD).

(j) Lukratywny program poleconych na głębokości 21+ poziomów!

(k) Karta debetowa dostępna dla kont kwalifikowanych od sierpnia 2019 r.

(l) Portfel Token w chmurze jest dostępny na całym świecie..

Cytat

Cloud token to zwykła piramida finansowa. Jakim cudem ktoś może oferować tak duży zysk z inwestycji w tak krótkim czasie a do tego aż 21 poziomów polecenia. Klasyczny schemat ponzi. Za pół roku cloud tokena nie będzie, a właściciele tak jak napisałeś będą leżec pod palma na karaibach. Stawiam na 100 procent, że firma została otwarta na słupa i padnie w przeciągu kilku miesięcy. Odradzałbym inwestycje w ten program. Chyba że lubisz ryzyko, ale to chyba lepiej pójść do kasyna i postawić wszystko na czarne albo czerwone, lub ewentualnie możesz tą kase oddać mi J Będę wdzięczny. Pozdro

Cytat

Aby otworzyc konto/portfel jest jeszcze potrzebny nr referencyjny od osoby bedacej w programie. 0438357735
Zapraszam