Warunki porozumienia z firmą MicroBT

Firma kanadyjska wydobywcza dodaje bardzo wiele dużo całkiem nowych maszyn górniczych, aby przejąć pięć procent hashrate bitcoina. Na pewno nie zapoznamy się z warunkami porozumienia. Dlaczego? Bowiem warunki porozumienia zawartego z firmą chińską MicroBT, która jest producentem maszyn górniczych, są bardzo poufne. Co więcej musimy zaznaczyć, że zdolność wydobywcza, jaką osiągną urządzenia nowe, jest znana.

Kiedy zaczną napływać przesyłki?

Interesująca jest na pewno kwestia napływu przesyłki. Jak wygląda ta kwestia? Kiedy zaczną już przesyłki napływać? Przesyłki napływać zaczną od stycznia 2022 roku. Do końca tegoż samego roku. Zdecydowanie największym wyzwaniem, przed którym stoją, jest tutaj niedobór bardzo wielu materiałów. Wszystko wynika ze względu na wysoki popyt światowy oraz także konsekwencje, jakie wciąż niesie za sobą pandemia.

Właśnie tego typu zakłady mocne na wydobycie kryptowalut uznać można za niesamowicie zwyżkowe wskaźniki z uwagi na oczekiwania sprzyjające wszelkich dużych firm. Czas nam pokaże jak będzie to wyglądało w praktyce. Wiemy doskonale, że czasem teoria znacznie się różni od założeń praktycznych, które mają miejsce. Eksperci oraz prognostycy jednak w tym są zgodni. Kwestia napływu przesyłek wydaje się być realna, a sam termin od stycznia przyszłego roku wydaje się odpowiednim. Czy warto zatem zaprzątać sobie tym głowę? Nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwanie cierpliwe na ten termin.